Rrihet ne menyre brutale Genta Ismajli nga Dj i saj personal

Author: | Posted in World Today 8 Comments

Gjithcka ka nisur pas nje zenke te castit ku kengetarja nga Kosova Genta Ismajli, ne nje moment iu ka kthyer DJ-t te saj personal me  nje ton te ashper dhe ky i fundit mesa duket nuk ka duruar dhe e ka dhunuar fizikshit kengetaren.

Nga burime te sigurta jemi informuar se qe para se skena e shemtuar te niste te dy muzikantet dukeshin qe dicka nuk shkonte mire deri sa Genta iu kthye me tona te ashpra. Deri tani nuk kemi arritur te sigurojme ndonje informacion se cfare masash kengetarja nga Kosova Genta Ismajli do te marre ndaj Dj te sajt personal.

Ne foton e meposhtme ju dhe mund te dalloni nje shenje qe iu ka shkaktuar Gentes nga kjo zenke, nje xhest aspak i kendshem per kedo qe ndiqet nga mijra adhurues kudo qe ka Shqiptare.

Kohet e fundit Genta Ismajli ne faqen e saj sociale Facebook deklaroi se do te sjelle nje tjeter kenge te re ne bashkepunim me reperin nga Shqiperia Noizy.

Arikuj Te Ngjashem:

Comments
  1. Posted by Dugagjinasja
  2. Posted by bashkimibusi
    • Posted by Une Valla
    • Posted by morri
  3. Posted by Gajush
  4. Posted by Gajush
  5. Posted by genc idrizi
  6. Posted by Tita